Czas wysyłki i ceny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo liczy się dla Ciebie czas realizacji podczas składania zamówień. Wiemy także, że każdy jest wówczas niecierpliwy i nie może doczekać się swojej upragnionej przesyłki.

Z tego właśnie względu wysyłamy każde zamówienie w nie dłużej niż maksymalnie 48h od chwili złożenia zamówienia, lecz staramy się by było to…kilka godzin! 48 godzin to nasz bufor błędu, kiedy to okaże się, że Poczta Polska zdecydowała się zastrajkować lub nawiedzili nas Obcy z innej galaktyki 😉

To jednak zapewne nie nastąpi, a my ze swojej strony będziemy starać się zawsze przesyłkę nadać najszybciej jak się da. Później wszystko leży już w gestii dostawcy, którego będziemy ponaglać ile wlezie!

Ceny

  • Przesyłka kurierska – 15,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa kurierem – 19,99 zł
  • Przesyłka pobraniowa InPost (odbiór w paczkomacie z opcją wpłaty) – 17,00 zł
  • Paczkomaty InPost – 11,00 zł (prosimy wpisać kod paczkomatu w uwagach)
  • Wysyłamy także za granicę! Jednak przy chęci zakupu prosimy o KONTAKT w celu ustalenia kosztów wysyłki

Należy pamiętać, że w przypadku wyboru wysyłki pobraniowej, Klient jest zobowiązany do odbioru. Umowa prawnie zostaje zawiązana z momencie składania zamówienia. My, jako Sprzedający, dokładamy wszelkich starań, aby paczki docierały do Klienta jak najszybciej i równie dobrego zaangażowania oczekujemy również od Klientów.

BeardMe