O BeardMe

Poznaj zalety BeardMe:

 • optyczne zagęszczenie brody – Twoje kompleksy związane z rzadką brodą znikną w mgnieniu oka,
 • wizualne ukrycie dziur w zaroście – miejsca blizn bądź przerzedzeń pokryte pudrem będą wyglądać jak prawdziwy zarost,
 • łatwa aplikacja – wygodny aplikator z pompką,
 • naturalny efekt – przy prawidłowej aplikacji nikt nie zauważy, że masz puder BeardMe na twarzy,
 • wydajność – jedna buteleczka w zależności od ilości dziur i przerzedzeń może wystarczyć nawet na kilka miesięcy codziennego stosowania,
 • bezpieczeństwo użytkowania – produkt składa się z naturalnych składników.

Kilka słów o BeardMe

Czy marzyłeś kiedyś o gęstej brodzie lub pełnym zaroście? O momencie, kiedy w lustrze będziesz widział siebie w najlepszym wydaniu? Jeśli tak to BeardMe jest produktem właśnie dla Ciebie! To produkt do zadań specjalnych, który wzmocni nie tylko Twoją brodę, ale także doda 100 punktów do Twojej pewności siebie. W chwilę staniesz się facetem, którym chciałeś być już od dawna!

Na temat BeardMe wypowiedział się znany portal CASUALISM w ramach długiej recenzji, która doskonale opisuje nasz produkt. Koniecznie zapoznaj się z nią.

Czym jest BeardMe?

BeardMe to produkt składający się praktycznie w całości z naturalnych składników, głównie z bawełnianych włókien. Ze względu na ich mikroskopijną wielkość, włókna te doskonale „chwytają” się brody za pomocą elektrostatyki i pozostają na niej aż do czasu fizycznego ściągnięcia.

BeardMe nakłada się na brodę lub zarost za pomocą dołączonego do zestawu aplikatora. Aplikator jest gumowy i łatwy w użyciu, jednak na początku może wymagać sukcesywnego zyskiwania wprawy. Działa poprzez energiczne naciskanie, uwalniając przy każdym wciśnięciu niewielką ilość produktu.

Wewnątrz opakowania znajduje się ~5 lub 10 gramów pudru.

Dostępne kolory:

Zdjęcie przed oraz po od naszego Ambasadora – casualism.pl

Jak stosować BeardMe?

Produkt jest niezwykle prosty w aplikacji. Psiknij testowo kilka razy na ręcznik lub papier toaletowy za każdym razem przed użyciem. Ma to na celu usunięcie zalegającego w wylocie aplikatora pudru z poprzedniego stosowania. Później nakładaj produkt, bacznie obserwując efekty w lustrze, aż do momentu spełnienia swoich oczekiwań. W dosłownie kilka chwil osiągniesz dokładnie to, czego oczekiwałeś już od dawna. Gęstą brodę lub pełny zarost!

W celu dodatkowego utrwalenia efektu, przed użyciem zastosuj na całą brodę krem lub olejek, do którego przykleją się cząsteczki BeardMe. Z kolei już po nałożeniu produktu, psiknij na swoją brodę lub zarost troszkę delikatnego lakieru do włosów, w celu zyskania nadzwyczajnej trwałości. Wybierz taki lakier, który podczas naciskania stworzy „chmurkę” – czyli nie sklei Twoich włosów, a jednocześnie perfekcyjnie je utrwali.

SPOSÓB APLIKACJI:

 1. Nałóż na brodę lub zarost krem, bądź olejek.
 2. Zaaplikuj BeardMe do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.
  (UWAGA – w celu idealnego nałożenia produktu, staraj się naciskać aplikator lekko i z wyczuciem, nie do samego końca. Nie wciskaj go do końca, gdyż nałożysz preparatu zbyt wiele jak na jedno miejsce. Lepiej naciskać aplikator częściej, a słabiej. Takim sposobem aplikowania uzyskasz wspaniały efekt, pozbawiony plam i placków.)
 3. Utrwal efekt końcowy za pomocą delikatnego lakier do włosów.

Ze względu na prawie całkowicie naturalny skład, BeardMe nie powinien wywołać jakichkolwiek reakcji alergicznych oraz w żaden sposób uczulać.

Trwałość BeardMe

BeardMe to produkt, który dogłębnie testowaliśmy na wytrzymałość. Po zastosowaniu się do powyższych rad z pewnością będziesz zachwycony. BeardMe bowiem utrzymuje się na brodzie aż do czasu zmycia, lub bardzo mocnego, fizycznego kontaktu. Oznacza to, że brodzie z BeardMe nie będzie straszny wiatr, ubrania, szaliki czy nawet dotyk bliskiej osoby!

Życzymy udanych zakupów!

 • Podziel się efektami na swoich kanałach społecznościowych! Nie zapomnij nas oznaczyć hashtagiem #beardme – być może zgarniesz nagrodę-niespodziankę!
 • BeardMe to produkt, który odwróci Twoje życie o 180 stopni
 • BeardMe zwiększa nie tylko Twoją brodę, ale także wzmacnia pewność siebie
 • Zapoznaj się koniecznie z ulotką i przeczytaj zawarte na opakowaniu informacje

BeardMe